18 maja 2022 roku odbyła się uroczystość z okazji I rocznicy nadania imienia św. Jana Pawła II naszej szkole.
Obchody rozpoczęliśmy od Mszy św. w naszym kościele parafialnym. Następnie zgromadziliśmy się na sali sportowej, gdzie wysłuchaliśmy przemówień Dyrektora naszej szkoły p. Marka Cieśluka i Wójta Gminy Raczki p. Andrzeja Szymulewskiego. W dalszej części obejrzeliśmy część artystyczną pt. "Droga do świętości" zaprezentowaną przez uczniów z klasy VII b, VIII b i VIII d pod kierunkiem wychowawczyń oraz chóru szkolnego pod opieką p. Róży Grudzińskiej.
Po występie wręczono nagrody za zorganizowane konkursy związane z Patronem naszej szkoły.
1. Konkurs plastyczny na plakat dla klas IV - VII p.h. "Jan Paweł II - Patron naszej szkoły":
I miejsce - klasa V a
II miejsce - klasa V b
III miejsce - klasa VII b
2. Konkurs biograficzny o św. Janie Pawle II p.h. "Jan Paweł II - dzieciństwo i młodość":
I miejsce - Sebastian Morusiewicz z kl. VIII c
II miejsce - Wiktoria Sidor z kl. VII d
III miejsce - Julia Haponik z kl. VIII b
3. "Bieg Patrona"
Kategoria klas I - II:
dziewczęta:
I miejsce - Martyna Drażba z kl. II c
II miejsce - Nikola Kozłowska z kl. II c
III miejsce - Amelia Skorupska z kl. II b
chłopcy:
I miejsce - Mikołaj Łapiński z kl. I a
II miejsce - Tobiasz Sidor z kl. I a
III miejsce - Olaf Filipowicz z kl. I a
Kategoria klas III - IV:
dziewczęta:
I miejsce - Kinga Nideraus z kl. IV b
II miejsce - Wiktoria Szpunar z kl. III a
III miejsce - Weronika Balczun z kl. IV c
chłopcy:
I miejsce - Jan Puczyłowski z kl. IV c
II miejsce - Piotr Wysocki z kl. IV c
III miejsce - Aleksander Andruczyk z kl. III a
Kategoria klas V - VI:
dziewczęta:
I miejsce - Maja Stefanowska z kl. V a
II miejsce - Dominika Górska z kl. V b
III miejsce - Milena Krzywicka z kl. V a
chłopcy:
I miejsce - Piotr Truchan z kl. V a
II miejsce - Wiktor Drobiszewski z kl. V b
III miejsce - Sebastian Zakrzewski z kl. V c
Kategoria klas VII - VIII:
dziewczęta:
I miejsce - Gabriela Bierdziewska z kl. VIII b
II miejsce - Aleksandra Andryszczyk z kl. VIII c
III miejsce - Milena Skorupska z kl. VIII d
chłopcy:
I miejsce - Marian Bubrowski z kl. VIII c
II miejsce - Dawid Górski z kl. VIII b
III miejsce - Remigiusz Wysocki z kl. VIII d
Dyrekcja szkoły dziękuje wszystkim zaangażowanym w organizację Święta Szkoły.